Results för Lidingöloppet On Tour Powered By Klövern Digitalt

Year
Competition
Category
First Name
Last Name
Club/City/Country
Nationality
Bib Number
Age Category
Year of Birth
From
To
Ranking
From
To
LL On Tour Powered By Klövern Uppsala 2021 - 30km @Home Women
1.   Ebba Ganslandt -99
IFK Lidingö SOK
2.   Hedwig Haas -96
OK Linné
3.   Gunilla Axelsson -88
Uppsala LK
4.   Klara Skoog -96
Uppsala
5.   Kristin Olovsson -95
OK Linné
6.   Linnea Troeng -82
OK Linné
7.   Sofie Bergendahl -72
Uppsala
Uppsala LK
00.46.27
9.   Kate Morrison -91
OK Linné
10.   Kristina Westfeldt -72
Uppsala
00.48.27
11.   Lotta Frenander -61
Uppsala
00.50.26
12.   Hannah Melander -97
Uppsala
13.   Sara Österholm -89
Sundsvall
14.   Lotta Ottosson -65
Uppsala LK
15.   Monica Veszelei -66
IK Droppen
16.   Susanne König -72
Uppsala
00.54.15
17.   Malin Kollberg -79
Uppsala löparklubb
18.   Ida Pihl Skog -80
Uppsala LK
19.   Elsa Lagerqvist -90
Uppsala
00.57.25
20.   Maria Lidberg -82
Uppsala
21.   Lena Nordqvist -82
Uppsala
22.   Elina Gustafsson -90
Uppsala
23.   TOVE ORTMAN -92
Uppsala
00.59.54
24.   Caroline Brekkan -99
Uppsala
25.   Matilda Petersson -88
Uppsala
01.04.27
26.   Camilla Waxin -82
Uppsala
27.   Maria Hildorsson -76
Uppsala
01.05.42
28.   Linda Greek -71
Knivsta
01.25.38
LL On Tour Powered By Klövern Uppsala 2021 - 30km @Home Men
1.   Albin Österroos -88
Uppsala
2.   Lars Vestling -70
Södertälje
3.   Erik Andersson -95
Uppsala LK
4.   Pelle Holgersson -70
UPPSALA
5.   Björn Carlsson -94
Uppsala
6.   Tobias Alm -85
Bälinge IF
7.   Emil Larsson -92
Uppsala
00.41.09
8.   Marcus Danielsson -85
UPPSALA
9.   Lowe Lundin -95
Uppsala
10.   Rutger Brattström -94
Team Ultrarapid
11.   Robin Andersson -88
Uppsala
12.   Cristian Larsson -86
Köping-Kolsva OK
13.   Magnus Boäng -68
LJUSDAL running club
14.   David Roos -94
Uppsala
15.   Stefan Björgården -70
UPPSALA
16.   Mattias Örtqvist -76
Uppsala
17.   Anders Blomqvist -62
Uppsala Löparklubb
18.   Gunnar Forssell -66
Bromma
19.   Jacob Edlund -72
Rättvik
20.   Samuel Stener -91
Uppsala
21.   Erik Modin -87
IK Fyris Triathlon
22.   Adrian Lindberg -95
Uppsala
23.   Isac Öberg -85
Uppsala LK
24.   Harald Söderlund -74
Upsala IF
25.   Jakob Karén -73
Uppsala
26.   Fredrik Sandgren -67
Uppsala Vasaloppsklubb
27.   Andreas Sjölund -82
Uppsala
28.   Sigge Sanner -97
Gävle
29.   Hugo Miller -97
Uppsala
30.   Erik Norman -98
Uppsala
31.   Fredrik Ehrenkvist -73
Knivsta
32.   Håkan Thunberg -60
Uppsala
33.   Anders Edvinsson -69
Uppsala LK
34.   Filip Lindström -86
Gräftåvallens SK
01.01.49
35.   Johan Höglund -90
Uppsala
01.04.27
36.   Benjamin Langlotz -88
Uppsala