Results för TCS Lidingöloppet

Year
Class
First Name
Last Name
Club/City/Country
Nationality
Bib Number
Age Class
Year of Birth Number
From
To
Ranking
From
To
TCS Lidingöloppet 30 (2019) - 30km Men
1.   Robel Fsiha -96
Spårvägens FK
2.   John Muthui Musee -87
SOK Knallen
3.   Napoleon Solomon -94
Turebergs FK
Namdal Løpeklubb
5.   Otto Kingstedt -94
Huddinge AIS
6.   Mohammad Reza -89
Spårvägens FK
7.   Olle Kalered -90
Tjalve IF Norrköping
8.   Sami Russom -91
IS Göta
9.   Daniel Lundgren -85
Turebergs Friidrottsklubb
10.   Oscar Claesson -95
Sävedalens AIK
11.   Rolf Steier -84
SK Vidar
12.   Eirik Gramstad -84
SK Vidar
13.   Oscar Carlsson -91
Hälle IF
14.   Fred Grönwall -81
Roma IF
15.   Claes Bengtsson -82
Spårvägens FK
16.   Fredrik Bakkman -86
Team Icebug/IFK Göteborg Orientering
17.   Linus Wirén -93
Hälle IF
18.   Nils Spetz -91
Spårvägens FK
19.   Olle Ahlberg -97
Hälle IF
Spårvägens FK
21.   Niklas Wihlman -85
Turun Urheiluliitto.Finland
22.   Erik Lagerlöf -97
IFK Lidingö Friidrott
23.   Petter Engdahl -94
Team Salomon
24.   Jens Rönnols -95
Järla Orientering
25.   Joacim Lantz -91
Ockelbo SK
26.   Bekere Nura -92
Angered Atheltics Förening
27.   Marcus Ruus -94
Åsarna IK
28.   Anders Bergman -88
Hälle IF
29.   Ulrik Røstad Hovig -90
SK Vidar
MAI
Kenya
32.   Tom Honig -91
Bricco AB/IF Mantra Sport
33.   Anders Grahl -87
Hälle IF
34.   Johan Lantz -89
Ockelbo SK
35.   Martin Lundqvist -90
IK Sisu Nässjö
36.   Josef Hamber -82
IS Göta
37.   Niklas Henningsson -83
Sundbybergs IK
38.   Ola Martner -87
OK Pan-Kristianstad
39.   Erik Anfält -76
Örebro AIK
40.   Jonatan Björnberg -89
Skellefteå AIK Friidrott
41.   Sven Kilander -77
Hälle IF
42.   Petter Svensson -90
Roma IF
43.   Daniel Lund -83
Hälle IF
44.   Nicolas Simonin -89
Gerisale AB
45.   Rassmus Andersson -90
OK Linné
46.   Anton Johansson -94
OK Orion
47.   Björn Morén -87
IK Akele
48.   Pontus Nordström -92
Östervåla IF, Team Serneke
49.   Andreas Lundegård -86
FK Studenterna
50.   Johan Ställberg -80
IFK Tumba
51.   Johan Olsson -80
Sundsvall
52.   Robin Leandersson -88
Spårvägens FK
53.   Andeas Höye -84
Ullevi FK
54.   Love Berzell -92
OK Ravinen
55.   Albin Lillieström -97
Malungs OK
SK Vidar
57.   Elov Olsson -89
Ockelbo SK
58.   Mats Troeng -78
OK Linné
59.   Johannes Hases -92
Sågmyra SK
60.   Markus Vall -92
Fredrikshofs FIF
61.   Adam Steen -84
Team Ormsalva AC
62.   Anton Bergbom -95
IFK Umeå
63.   Per Arvidsson -86
IF Start
64.   Jonatan Alvaeus -90
Upsala IF
65.   Daniel Parheden -93
SOK Knallen
66.   Fredrik Kronander -73
IFK Lidingö Friidrott
67.   Rasmus Grelsson -88
Trångsvikens IF
68.   David Kasselstrand -82
Gamleby OK
69.   Mattias Karlsson -74
Stockholm LDK
70.   Harrison Stephen -73
Vårgårda
71.   Oliver Wykman -94
Högby IF
SK Vidar
73.   Carl Olander -90
IK Stern
74.   Neil Lowrie -77
IS Göta
75.   Sami Saku -95
IF Åland
76.   Oscar Andersson -92
Ockelbo/Stockholm/Axholmen Consulting
77.   Tommy Karlsson -77
Ulrika IK
78.   Nick Bundle -77
Bromma
79.   Joakim Svederman -84
Ålsten
80.   Niklas Wassberg -91
IF Göta
81.   Simon Ottosson -88
IFK Halmstad
82.   Andreas Ingberg -82
Örebro AIK
83.   Oskar Lund -84
IK Vista
84.   Albin Thunberg -92
OK Alehof
85.   Jonas Zelleroth -84
Solvikingarna
86.   Peter Hall -77
IK Akele
87.   Peter Gross -85
Strömstad LK
88.   Andreas Berthagen -80
IF Mantra Sport
89.   Henrik Zeffer -84
Stockholm
CPTC New Balance
91.   Erik Johansson -90
Katrineholms sk fk
92.   Peter Ettling -74
Finspång SOK
93.   Mats Riekkola -72
Luleå Gjutarens IF
94.   Stefan Hansson -80
Borlänge
95.   Matt Lewis -78
Stockholm
96.   Axel Smith -86
Björnstorps IF
97.   Alexander Mathisen -98
Gustafs
98.   Joakim Frisk -90
Västerås FK / EnviLoop AB
99.   Viktor Runnby -93
Göteborg-Majorna OK
100.   Karl Linell -84
Midroc